021-88310051
سبد خرید
جستجو

» اخبار

اطلاعیه شرکت دانش رایانه ایرانیان

شرکت دانش رایانه ایرانیان بابیش از 25 سال سابقه فعالیت مفید اینبار در راستای حمایت ازدستور مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه تولید داخل اینبار اقدام به افتتاح خط تولید ریبون با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه خارجی نموده است.

تاريخ تنظيم: یکشنبه 4 شهریور ماه 1397

راهنمای خرید کارتریج مناسب...

در بازار ماشینهای اداری در کنار خرید پرینتر مناسب،انتخاب یک کارتریج مناسب نیز با توجه به تنوع محصولات اصل و تقلبی در بازار دغدغه ذهن بسیاری از خریداران محترم میباشد.در این مقاله سعی بر ان است اطلاعاتی مفیدی در اختیار شما همراهان عزیز جهت خرید یک کارتریج مناسب قرار دهیم...

تاريخ تنظيم: سه شنبه 12 تیر ماه 1397

فروش ویژه پرینتر وینکور مدل 4920

پرینتر وینکور مدل 4920 برترین چاپگر تحویلداری، پیرو رضایتمندی مراکزی چون بانک صنعت و معدن و بانک مسکن و پست بانک و ... فروش ویژه چاپگر تحویلداری وینکور مدل 4920 اغازشد.جهت اطلاع از قیمت با شماره 88310051 (واحد فروش) تماس نمایید.

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 7 تیر ماه 1397

نوسانات ارزی و تاثیر ان روی فروش

نوسانات ارزی و تاثیر ان روی فروش...

تاريخ تنظيم: سه شنبه 5 تیر ماه 1397

فروش ویژه انواع کارتریج ایرانی

فروش ویژه انواع کارتریج ایرانی،با گارانتی و بهترین کیفیت

تاريخ تنظيم: شنبه 4 دی ماه 1395

پروانه بهره برداری تولید کارتریج ایرانی

پروانه بهره برداری تولید کارتریج ایرانی

تاريخ تنظيم: یکشنبه 21 آذر ماه 1395

مینی کامپیوتر mini pc

کامپیوتر کوچک بدون فن قدرتمند شرکت دانش رایانه با نسل i3 و i5 وi7 پردازنده های شرکت intel ،محصول جدید شرکت

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 13 مرداد ماه 1395

فروش ویژه پرینتر pr3 hcc

فروش ویژه پرینتر pr3 hcc ،

تاريخ تنظيم: یکشنبه 5 اردیبهشت ماه 1395

فروش ویژه پرینتر سوزنی 4915xe

فروش ویژه پرینتر سوزنی 4915xe ،

تاريخ تنظيم: یکشنبه 11 بهمن ماه 1394

فروش پرینتر سوزنی Olivetti PR2PLUS

فروش پرینتر سوزنی Olivetti PR2PLUS با گارانتی معتبر ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان ،به قیمت مناسب ویژه بهار 95 پرینتر سوزنیOlivetti PR2Plus دارای قابلیت فارسی سازی، سرعت چاپ 560 کاراکتر در ثانیه، دارای پایانه های Parallel, Serial و USB 2.0، قابلیت نصب اسكنر، قابل استفاده در تمام مکان های تجاری، اداری و بانکی

تاريخ تنظيم: جمعه 2 بهمن ماه 1394

فروش ویژه پرینتر tally 5023

فروش ویژه پرینتر سوزنی tally 5023 با گارانتی ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان .به قیمت مناسب ویژه بهار 95

تاريخ تنظيم: جمعه 2 بهمن ماه 1394

فروش ویژه چاپگر تحویلداری Olivetti PR2E

فروش ویژه چاپگر تحویلداری Olivetti PR2pluse

تاريخ تنظيم: سه شنبه 3 شهریور ماه 1394

انواع پرینتر

شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان به طور تخصصی در 4 شاخه اصلی Passbook Printer، لیزر پرینترها ، کارت پرینترها و انواع دستگاههای پرداخت یا همان POS فعالیت دارد .ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان به خاطر نیاز بازار با برندهای بی شماری فعالیت و قطعات و محصولات متنوعی را ارائه می دهد ، همین تنوع خدمات و محصولات در بخش عرضه و پشتیبانی از ویژگی بارز این شرکت است . برندهایی مانند Hiti ،Xerox، Compuprint ، Epson ،Samsung،HP ،Olivetti،Brother از جمله برندهایی هستند که از تامین تا فروش و پشتیبانی آنها در تخصص این شرکت است .

تاريخ تنظيم: شنبه 2 خرداد ماه 1394

قطعات پرینتر

شرکت ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان با نیروی انسانی متخصص و کارآمد و همچنین امکانات فنی و توانایی پشتیبانی سریع و چرخه تامین کالاو مواد مصرفی و سرویس دهی سریع در سراسر کشورآماده پاسخگویی به نیاز مشتری است .

تاريخ تنظيم: دوشنبه 24 فروردین ماه 1394

فروش پرینترها

کارشناسان فروش شرکت دانش رایانه ایرانیان همه روزه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر با 20 خط شماره تماس 02188310051 پاسخگوی انواع سفارشات هستند .

تاريخ تنظيم: شنبه 22 فروردین ماه 1394

پرینتر کارت های هوشمند

تیم پشتیبانی DRI آماده ارائه خدمات عرضه ، تعمیر و نگهداری انواع دستگاه های صدور آنی کارت (کارت پرینتر ها) است.این قبیل پرینتر ها عموما در بانکها برای صدور کارتهای هوشمند بانکی و در شرکت هاو برندهای مختلف برای صدور و چاپ کارتهای عضویت در باشگاه مشتریان کاربرد دارد .

تاريخ تنظيم: شنبه 15 فروردین ماه 1394

قطعات پرینتر

مواد مصرفی پرینتر ،ریبون و قطعات این پرینترها و خدمات پشتیبانی آنها را از شرکت ( ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان ) بخواهید .

تاريخ تنظيم: یکشنبه 24 اسفند ماه 1393

کارت پرینتر

بانک های دولتی و خصوصی از مشتریان ثابت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان هستند ؛از این میان می توان به بانک ملی ،بانک مسکن ،بانک پاسارگاد و ... اشاره کرد .

تاريخ تنظيم: یکشنبه 24 اسفند ماه 1393

دستگاه پوز POS

شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان در 4 شاخه اصلی Passbook Printer، لیزر پرینترها ، کارت پرینترها و انواع دستگاههای پرداخت یا همان POS فعالیت دارد . انواع پرینترها شامل ،پرینترهای بانکی ،کارت پرینترها ، مواد مصرفی پرینتر ،ریبون و قطعات این پرینترها و خدمات پشتیبانی آنها را از شرکت ( ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان ) بخواهید .

تاريخ تنظيم: یکشنبه 24 اسفند ماه 1393

<<  <  1  2  >  >>
 • matica
 • wincor
 • hcc
 • nisca
 • hiti
 • compuprint
 • epson
 • olliveti
 • brother
 • samsung
 • tallygenicom
 • hp

این شرکت ، تنها نماینده انحصاری کارت پرینتر hiti (هایتی) میباشد و علائم تجاری دیگر شرکت ها،صرفا جهت نمایش موجودی شرکت از قطعات و موادمصرفی برندهای نشان داده شده میباشد.

ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان|قطعات پرینتر|کارت پرینتر|

logo-samandehi